Posebna ponudba Ironstar za člane Zveze MORiS

Dec 02, 2022

POSEBNA PONUDBA

Članom Zveze MORiS ob nakupu izdelkov blagovne znamke IRONSTAR priznamo do 8% popust!

Za spletna naročila uporabi kodo:

ZVEZAMORIS

Preverite in prelistajte kratko predstavitev:

Za ostala povpraševanja in pripravo individualnih ponudb nam pišite na info@ironstar-fit.com in se identificirajte kot član zveze MORiS, naša ekipa pa vam bo z veseljem pripravila ekskluzivno ponudbo.

Več o ponudbi najdete v spletni trgovini IRONSTAR

04 Apr, 2024
Vabljeni na dogodek ERAC 2024, ki bo potekal 11. aprila 2024 v Cineplexx Centru Ljubljana . Na konferenci bodo sodelovali priznani strokovnjaki iz različnih področij, med njimi ugledni profesorji, pripadniki organov pregona, reševalnih služb ter posamezniki z lastnimi izkušnjami iz kritičnih situacij. Organizator dogodka je IPO Slovenija , neprofitna nevladna organizacija, ki si prizadeva za dvig javne varnosti. Poleg predavanj bo potekala tudi podelitev priznanj posameznikom, ki so s svojimi dejanji prispevali k varnosti in reševanju življenj. Naš cilj je spodbujati ozaveščenost o pomembnosti varnosti in kriznih situacij, ter omogočiti izmenjavo idej in izkušenj med različnimi strokovnjaki ter javnostjo. Potrdite svojo udeležbo do 4. aprila 2024 preko spletnega obrazca na naši spletni strani www.erac-event.com .
03 Mar, 2023
V ponedeljek, 6. marca 2023, bo v Beograd odpotovala delegacija Zveze MORiS v sestavi Peter Vaš, Predsednik, Amadeo Žigon, predsednik OMS in Drago Kosmač, podpredsednik OVV pri Zvezi MORiS, skupaj z ostalimi štirimi članicami iz republike Slovenije. 30. Generalna Skupščina Svetovne Veteranske Federacije (ang. WVF), bo potekala od 7. marca do 9. marca 2023 v Beogradu, katere se bo udeležilo 99 delegatov iz 29 držav sveta. Poudarek prisotnih delegacij bo na čim hitrejši zaustavitvi vojne v Ukrajini z našo željo, da se sprte strani nemudoma usedejo za pogajalsko mizo ter zaustavijo spopade in s tem povezana preprečitev nastanka nepotrebnih novih žrtev ter vojnih in civilnih invalidov, kajti vojni veterani smo in bomo »GLASNIKI MIRU«. Dnevni red 30. GS SVF je zelo obsežen, kajti sprejemale se bodo zelo pomembne odločitve, kot so izvolitev novega vodstva, spremembe Ustavne listine (Statuta), sprejetje tako enajst novih članic iz enajstih držav sveta. Predlaganih je tudi osem resolucij, vključno z resolucijo članic iz republike Slovenije.
02 Mar, 2023
Izvedba 17. redne seje Predsedstva Zveze MORiS z dne, 22.2.2023